Bizim Hikayemiz

Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. 2007 yılından bugüne; medikal muayene eldivenleri ve medikal sarf malzemeleri yanı sıra iş güvenliği sanayi eldivenleri ile kişisel koruyucu donanımlarının,  satışında faaliyet göstermektedir.

Biz OBM ve ihracat için özel etiketler ile Lateks ve Nitril Eldiven konusunda uzmanız , dünya çapında
Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. 100’den fazla ülkede pazarlanan eldiven ürünleri de sunmaktadır.

Deneyimli ve bilgili kişilerden oluşan özel bir pazarlama ekibimiz var. Ayrıca, son gelişmeleri takip
etmek ve pazarda yüksek bir seviyeyi korumak için uluslararası ticaret fuarlarına aktif olarak
katılıyoruz. Ekibimiz ayrıca yakın iletişim sağlamak ve müşteri ilişkilerini geliştirmek için düzenli
iletişimler kurmak ve müşterileri ziyaret etmekteler.

Ürünlerimiz ISO, CE ve FDA işareti gibi çeşitli uluslararası standartlara uygundur ve ABD, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya dahil olmak üzere tüm büyük dünya pazarlarına ihraç edilmektedir.

Biz, mükemmellik konusun da Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. olarak itibarımızla gurur duyuyoruz: en yüksek etik standartlara olan bağlılığımıza dayanan bir ün.

İş değerlerine  Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. Etik Programına rehberlik eden ilgili bilgilere hızlı erişim sağlama taahhüdümüzün bir yansımasıdır.

Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. ‘de, çalışanlar, tedarikçiler ve ev sahibi topluluklarla olan tüm iş ilişkilerimiz dürüstlük ve güven temeline dayanmalıdır. Başarımız, bu kalıcı değerlere her bir bireysel bağlılığa bağlıdır ve hiçbir başarı etik davranıştan ödün verme pahasına değerli değildir.

Müşterilerimizin özelliklerini keşfetmeye ve ne düşündüğünüzü bize bildirmeye teşvik
ediyoruz. Herhangi bir fikriniz veya öneriniz varsa, lütfen bize iletin. Önerilerinize, endişelerinize ve
sorularınıza yanıt vermeye hazırız.

Felsefemiz

En büyük varlığımız halkımızın gücündedir. Sürekli iyileştirmeler, yenilikler ve ayarlar yeni standartlar
için çabalıyoruz ve müşteri gereksinimlerini karşılamak ve aşmak için kendimizi daha da esnetiyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. olarak değerlerimiz işimizin dört temel alanıyla bağlantılıdır: İnovasyon, İşbirliği, Sahiplik ve İyi İş.

Her şeyden önce, Prosim yenilik ve yaratıcılığı destekler,  sektördeki en iyilerle işbirliği yaparak en iyi teknolojileri ve sonuçları sunabileceğimize inanmaktadır. Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. olarak iyi işlerin sezgi ve hassasiyete dayandığına inanıyoruz ve her kararı %100 sahiplik ve destekle destekliyoruz.

İşbirliği

Prosim Uluslararası Medikal Ltd. Şti. olarak işbirliğine inanıyoruz. Satış yapan bir meslektaşımızdan hayat kurtaran bir müşteriye, Prosim’i başkalarına yardım etmeye yönlendirildik çünkü zaferleri bize memnuniyet veriyor. Eldiven bilgisi konusunda çok iyiyiz. Tavsiye istiyoruz ve her zaman öğrendiğimiz dersleri paylaşıyoruz.

Görüşmeyi Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?